chrustek and szura
skup i sprzedaż samochodów powypadkowych, rozliczenia bezgotówkowe, samochody zastępcze

Oferta

O FIRMIE

Nasza firma cieszy się wieloletnią tradycją na rynku polskim. Rozpoczęliśmy swoją działalność w roku 1971 w branży - lakiernictwo pojazdowe. W roku 1990, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, poszerzyliśmy swoje usługi i zajęliśmy się kompleksową naprawą samochodów powypadkowych.


OBECNIE NASZE USŁUGI OBEJMUJĄ:

Aby zminimalizować do minimum niedogodności związane z oddaniem samochodu do naprawy oferujemy samochody zastępcze.

Naprawy przeprowadzamy z użyciem najnowszych technologii łączenia, lakierowanie odbywa się w komorze bezpyłowej. Posiadamy również umowy z największymi hurtowniami dostarczającymi dla naszych klientów części i akcesoria.

Naprawiamy również nadwozia aluminiowe!

ROZBIŁEŚ SAMOCHOD - NIE MARTW SIĘ - ZAJMIEMY SIĘ WSZYSTKIM za Ciebie!
USŁUGI BLACHARSKIE

Naprawy blacharskie wykonywane są na specjalistycznych urządzeniach, między innymi na urządzeniu pomiarowo naprawczym typu HERKULES z analizą komputerową. Dokładamy wszelkich starań aby każdy samochód opuszczający nasz zakład spełniał wszystkie normy producenta danej marki samochodu. Śledzimy na bieżąco nowinki techniczne i technologiczne branży motoryzacyjnej dlatego nie stanowi dla nas problemu naprawa elementów aluminiowych czy elementów z tworzyw sztucznych. Wszelkie naprawy w naszym zakładzie wykonują pracownicy z wykształceniem specjalistycznym.USŁUGI LAKIERNICZE

Lata doświadczeń jakie posiada zakład w zakresie lakiernictwa pojazdowego pozwala na wysoki standard i jakość wykonywanych usług. Naprawy lakiernicze wykonujemy wg technologii i na materiałach renomowanych firm NEXA AUTOCOLOR na urządzeniach firmy HAMACH. Lakierowanie odbywa się w kabinie bezpyłowej włoskiej firmy SAIMA. Częste szkolenia prowadzone przez przedstawicieli w/w. firm w których zawsze bierzemy czynny udział sprawiają, że na bieżąco jesteśmy z wszelkimi nowinkami technologicznymi. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie i wysoki poziom umiejętności.
W doborze koloru wykorzystujemy specjalistyczne urządzenie foto spektrometr.
Nasz serwis w imieniu klienta
zajmuje się całą procedurą
załatwień powypadkowych
Telefon
alarmowy
604 29 99 12
Masz jakieś pytania?
Zadzwoń do nas! Chętnie
na wszystko odpowiemy